Bent u geïnteresseerd in de ontwikkelingen van Stichting Healthy Malawi dan kunt u zich hier inschrijven voor onze nieuwsbrief per e-mail. Wilt u jaarlijks de uitgebreide nieuwsbrief per post ontvangen, geef dan even uw adresgegevens aan ons door m.b.v. dit formulier.


Naam:

E-mail:

Mededelingen

Momenteel wordt er hard gewerkt aan het samenstellen van de nieuwsbrief van de Stichting Healthy Malawi, die normaal gesproken in januari al wordt verzonden. Omdat we graag de jaarcijfers over 2009 in de nieuwsbrief willen presenteren wordt deze wat later verzonden dan u normaal van ons gewend bent.

Sandra zit nog dringend op wat afschriften te wachten van de bank in Malawi maar als het goed is kunnen we deze binnenkort verwachten. In de tussentijd hebben we niet stil gezeten! Afgelopen week hebben alle sponsoren waarvan we een e-mail adres hebben ontvangen een nieuwe foto en informatie over hun adoptiekind ontvangen. Mocht u adoptieouder zijn en de informatie niet hebben ontvangen, laat het ons dat even weten via ons e-mail adres Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken . We sturen de informatie dan alsnog naar u toe! Heeft u geen e-mail adres, dan kunt u ook bellen naar 071-5315549. Adoptieouders zonder e-mail adres ontvangen de informatie per post.

Afgelopen maand hebben er drie vrijwilligers uit Australië en Schotland samengewerkt met de leraren van de school en ideeën uitgewisseld. Lee, Sharon en Andy gingen erg leuk met de kinderen om en ook het contact met de leraren was goed. De kinderen die wat achter liepen in het onderwijs hebben extra lessen gekregen na school.
Op 19 maart was hun laatste dag en hebben ze een hoop leuke spelletjes met de kinderen gedaan. De kinderen hebben voor hun gezongen en tekeningen gemaakt. Lee, Sharon en Andy hebben voor de Stichting ook nog een cadeautje achtergelaten in de vorm van een golfplaten dak boven de keuken (zie de foto's op de website). Natuurlijk willen we hen hier nogmaals hartelijk voor danken!

Een aantal weken geleden zijn de de eerste echte regens gevallen. Dit was gelijk aanleiding voor een feestelijke dag en daarbij is de speaker buiten gezet onder een afdak en hebben de kinderen gedanst in de regen.

Tot zover deze korte update. Meer laatste nieuws kunt u binnenkort lezen in de nieuwsbrief.

twitter_logoreader_logohyves_logoyoutube_logo